תנאי שימוש

 1. תנאי שימוש

  1. האתר האישי של הוצאת הספר "עמנואל מורנו- המעט שניתן לספר" (להלן: "האתר") הינו אתר אינטרנט המכיל את פרסומיו השונים על עמנואל מורנו במדיה הדיגיטלית ובאמצעי התקשורת בישראל. בנוסף, האתר מנהל חנות וירטואלית של ספרים ומוצרים של הוצאת הספר "עמנואל מורנו- המעט שניתן לספר".
  2. האתר הינו בבעלותו הבלעדית של הוצאת הספר "עמנואל מורנו- המעט שניתן לספר".
  3. רשאי לבצע רכישה באתר, כל אדם אשר הינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת ואשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות וקבילות ע"י הבנקים בישראל. לרכישות מחו"ל יש לפנות באופן אישי לקבלת הצעה ומשלוח.

  4. בעת ביצוע רכישה באתר יידרש הרוכש להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי אשראי לתשלום. הפרטים אשר יימסרו באמצעות האתר יישמרו באתר מאובטח. וייעשה בהם שימוש בהתאם להוראות מדיניות הפרטיות של האתר.
  5. המחירים באתר כוללים מע"מ.
  6. אריזת המוצרים והעברתם למשלוח יבוצעו עד 5 ימי עסקים מיום ההזמנה באתר, למעט תקלות שאינן בשליטת בעלי האתר. הגעת המשלוח ללקוח תלויה בסוג המשלוח שנבחר. זמני המשלוח משתנים בהתאם לאיזורי הארץ: 3 ימי עסקים לערים מרכזיות, 6 ימי עסקים ליישובי קצה. במקרה של עומס חריג או אי זמינות ארוכה, תצא הודעה על כך באתר.
  7. החזרות: במקרה שהמוצר הגיע פגום, או במקרה שהמשלוח אבד (כלומר, המשלוח טרם הגיע ליעדו בתוך 21 ימי עסקים ממועד משלוח ההזמנה) יש לצור עמנו קשר ואנו נדאג למשלוח חליפי. 

  8. מדיניות הביטולים לרכישה: תוך 48 שעות ניתן לבטל את הרכישה ללא עלות נוספת.
   במידה ויצא המשלוח (תוך הזמן לעיל) ו/או עברו 48 שעות- ניתן להחזיר באריזה המקורית+ 5% דמי טיפול או בעלות של 100 ש"ח- הנמוך מביניהם.
   כל זאת בכפוף לחוק הגנת הצרכן.
  9. יצירת קשר ניתן לצור קשר בשליחת הודעת דוא"ל: [email protected]
  10. דיוור פרסומי והודעות: כל רוכש באתר המוסר את פרטיו למפעילי האתר במהלך רכישה, יאשר קבלת דיוור עתידי, עדכונים ופרסומות מהוצאת "עמנואל מורנו- המעט שניתן לספר". ע"פ סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982 (חוק הספאם). דברי הפרסומת ישלחו אל פרטי הקשר שמסרת במהלך הרכישה. בכל עת תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע לנו על סירוב לקבלת דברי פרסומת, על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תפורט בהודעות הפרסומת שישלחו אליך.
  11. נגישות: באתר מותקן כלי נגישות המאפשר מספר כלים להנגשת האתר. על מנת להפעיל את הכלים יש ללחוץ על סמל הנגישות המופיע בצד שמאל למעלה בכל דפי האתר. במידה ונתקלתם בקושי כלשהו, ניתן לדווח לנו בצור קשר. אדם בעל מוגבלות אשר מעוניין לבצע רכישה ומתקשה, מוזמן לפנות אלינו באופן ישיר לקבלת סיוע.
  12. פרטיות: אנו מכבדים את פרטיותך בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות של האתר מפרטת את המידע שאנו אוספים ואת השימושים שנעשה בו והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתקנון האתר.
  13. הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעליו ו/או למפעיליו.
  14. הוצאת הספר "עמנואל מורנו- המעט שניתן לספר" לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה לא תתקבל במערכת מסיבה כלשהי ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.
  15. הוצאת הספר "עמנואל מורנו- המעט שניתן לספר" לא תשא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי הרוכש או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
  16. מבלי לגרוע מהאמור לעיל: אם גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת הוצאת הספר "עמנואל מורנו- המעט שניתן לספר" ו/או מפעילי האתר יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו,
   ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל כל גורם שהינו בגדר כח עליון יימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר,
   רשאי האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.
  17. הוצאת הספר "עמנואל מורנו- המעט שניתן לספר" שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן
  18. הרכישה באתר הינה החל מגיל 18.
  19. אחריות המוצר – האחריות הינה עד הגעת המשלוח ליעד